Kateřina ČípováNež se s Vámi setkám osobně, dovolte mi, abych se Vám představila.

Jmenuji se Kateřina Čípová a v oblasti HR působím 14 let. Vystudovala jsem střední školu ekonomického zaměření ve Valašském Meziříčí a za dobu své praxe jsem získala zkušenosti z oblasti náborů, vedení HR agendy, nastavování HR procesů, tvorby a vedení HR projektů.

Velmi si cením spolupráce s lidmi, kteří se dokáží vzájemně inspirovat a sdílí nadšení pro svou práci. 

Personalista nemá vždy na růžích ustláno a je pro mě velká výzva na sobě neustále pracovat a učit se při každém novém setkání, situaci a dennodenní práci s lidmi. K mé práci používám intuici a selský rozum, které jsou doplněny o schopnost vnímat pocity ostatních lidí a pomoc lidem najít způsob jak se zapojit a objevit příležitost ke spolupráci.

Pracujte a zaměstnávejte s radostí!


Věra Kratochvílová


Jmenuji se Věra Kratochvílová a vystudovala jsem střední ekonomickou školu se zaměřením na mezinárodní obchod. V oblasti HR působím od roku 2005. Během své praxe jsem získala zkušenosti v personální agentuře, náborech i v interním HR pro výrobní společnosti.

Těší mě pracovat s lidmi, pomáhat jim rozvinout jejich potenciál a společně s nimi se posouvat dál.

Klienti, o které se starám,  jsou nejen uchazeči o zaměstnání, ale také společnosti různých velikostí i zaměření.

Naše komunikace je založená na jednoduché definici a analýze jejich potřeb, kterou násluduje výběr zaměstnance, který bude nejen profilově odpovídat požadavkům firmy, ale zároveň si bude rozumět s kulturou a duchem společnosti.

Budu se těšit na naše setkání a spolupráci.